Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » BERKER » BERKER B.Kwadrat » Ramka B.Kwadrat Berker
Ramka B.Kwadrat BerkerRamka B.Kwadrat Berker 5310118982Ramka B.Kwadrat Berker 5310128982Ramka B.Kwadrat Berker 5310118982Ramka B.Kwadrat Berker 5310138982Ramka B.Kwadrat Berker 5310148982Ramka B.Kwadrat Berker 5310158982Ramka B.Kwadrat Berker 5310118986Ramka B.Kwadrat Berker 5310128986Ramka B.Kwadrat Berker 5310138986Ramka B.Kwadrat Berker 5310148986Ramka B.Kwadrat Berker 5310158986Ramka B.Kwadrat Berker 5310118984Ramka B.Kwadrat Berker 5310128984Ramka B.Kwadrat Berker 5310138984Ramka B.Kwadrat Berker 5310148984Ramka B.Kwadrat Berker 5310158984Ramka B.Kwadrat Berker 10118962Ramka B.Kwadrat Berker 10128962Ramka B.Kwadrat Berker 10138962Ramka B.Kwadrat Berker 10148962Ramka B.Kwadrat Berker 10158962Ramka B.Kwadrat Berker 5310128989Ramka B.Kwadrat Berker 5310138989Ramka B.Kwadrat Berker 5310148982Ramka B.Kwadrat Berker 5310158982
Ramka B.Kwadrat Berker
Ramka B.Kwadrat Berker 5310118982
Ramka B.Kwadrat Berker 5310128982
Ramka B.Kwadrat Berker 5310118982
Ramka B.Kwadrat Berker 5310138982
Ramka B.Kwadrat Berker 5310148982
Ramka B.Kwadrat Berker 5310158982
Ramka B.Kwadrat Berker 5310118986
Ramka B.Kwadrat Berker 5310128986
Ramka B.Kwadrat Berker 5310138986
Ramka B.Kwadrat Berker 5310148986
Ramka B.Kwadrat Berker 5310158986
Ramka B.Kwadrat Berker 5310118984
Ramka B.Kwadrat Berker 5310128984
Ramka B.Kwadrat Berker 5310138984
Ramka B.Kwadrat Berker 5310148984
Ramka B.Kwadrat Berker 5310158984
Ramka B.Kwadrat Berker 10118962
Ramka B.Kwadrat Berker 10128962
Ramka B.Kwadrat Berker 10138962
Ramka B.Kwadrat Berker 10148962
Ramka B.Kwadrat Berker 10158962
Ramka B.Kwadrat Berker 5310128989
Ramka B.Kwadrat Berker 5310138989
Ramka B.Kwadrat Berker 5310148982
Ramka B.Kwadrat Berker 5310158982
Super promocjaPolecamy

Ramka B.Kwadrat Berker

BERKER
Średnia ocena (5/5):
(głosów 1)

Czas wysyłki:do 7 dni roboczych

Numer katalogowy:5310118989

Kod EAN:5907561849473

Stan produktu:Nowy

Rodzaj ramki
Kolor ramki

Cena brutto: 5,67 zł

Cena netto: 4,61 zł

Cena poprzednia: 7,87 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (1)
Ramka firmy Berger Hager to produkt wysokiej jakości, który jest niezbędnym elementem całego gniazda elektrycznego. Pełni podwójną funkcję – z jednej strony jest produktem estetycznym i ma za zadanie przykrywać to, co pod spodem, z drugiej chroni przed bezpośrednim kontaktem z konstrukcją gniazda (zwykle metalową, co mogłoby być szczególnie niebezpieczne).

Sama ramka jest kwadratowa, została wykonana z plastiku i często bywa ramką wyjątkowo wybieraną do miejsc, w których liczy się niezawodność oraz piękno. Może być używana do montażu poziomego lub pionowego, a więc daje wiele możliwości. Tak samo jest z resztą w przypadku możliwości zainstalowania większej ilości gniazdek. Jest to bowiem rama jednokrotnego, ale także dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciokrotnego instalowania.

Ramka B. Kwadrat z serii Berker jest niezwykłym produktem, który warto byłoby mieć w swoim domu. Należy bowiem otaczać się rzeczami estetycznymi, a ta ramka z pewnością do nich należy. Proponowana Państwu ramka to produkt dostępny w różnych kolorach, kremowego i białego w połysku, poprzez matowy antracyt oraz lakierowany matowy kolor aluminiowy, aż po połyskujący czerwony. Możliwości jest zatem wiele, dlatego zachęcamy do zakupów.
Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Bardzo ladna ramka. Polecam ten sklep !!

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Produkty powiązane
Gniazdo RTV końcowe Berker 53455011

Gniazdo RTV końcowe Berker 53455011

81,80 zł58,90 zł brutto47,88 zł netto
szt.WYBIERZ
Gniazdo HDMI B.Kwadrat Berker 3315428989

Gniazdo HDMI B.Kwadrat Berker

558,42 zł402,06 zł brutto326,88 zł netto
Wyłącznik, łącznik klawiszowy krzyżowy Berker 533037

Wyłącznik, łącznik klawiszowy krzyżowy Berker 533037

36,29 zł26,13 zł brutto21,24 zł netto
szt.WYBIERZ
Klawisz B.Kwadrat Berker 5316208999

Klawisz B.Kwadrat / B.3 / B.7 Berker

9,96 zł7,17 zł brutto5,83 zł netto
Klawisz z 5 dołączonymi soczewkami B.Kwadrat Berker 5316218999

Klawisz podświetlany B.Kwadrat Berker

23,49 zł16,91 zł brutto13,75 zł netto
Pozostałe produkty z kategorii
Ściemniacz obrotowy B.Kwadrat Berker

Ściemniacz obrotowy B.Kwadrat Berker

158,67 zł114,24 zł brutto92,88 zł netto
szt.WYBIERZ
Czujnik temperatury B.Kwadrat Berker

Czujnik temperatury B.Kwadrat Berker

173,43 zł124,87 zł brutto101,52 zł netto
szt.WYBIERZ
Puszka natynkowa B.Kwadrat Berker 10418989

Puszka natynkowa B.Kwadrat Berker

53,26 zł38,35 zł brutto31,18 zł netto
Głośnik B.Kwadrat/B.3/B.7 Glas Berker 28828989

Głośnik B.Kwadrat/B.3/B.7 Glas Berker

238,62 zł171,81 zł brutto139,68 zł netto
Gniazdo RTV końcowe Berker 53455011

Gniazdo RTV końcowe Berker 53455011

81,80 zł58,90 zł brutto47,88 zł netto
szt.WYBIERZ
Łącznik żaluzjowy wieloklawiszowy przyciskowy Berker 53503520
szt.WYBIERZ
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu