Strona główna » ABB Busch-Jaeger » ABB Carat » Ramka Carat ABB
Ramka Carat ABB 1721-811Ramka Carat ABB 1723-823-101Ramka Carat ABB 1723-825Ramka Carat ABB 1723-826-101Ramka Carat ABB 1723-860Ramka Carat ABB 1724-811Ramka Carat ABB 1724-821Ramka Carat ABB 1721-821Ramka Carat ABB 1721-823-101Ramka Carat ABB 1721-825Ramka Carat ABB 1721-826-101Ramka Carat ABB 1721-860Ramka Carat ABB 1722-811Ramka Carat ABB 1722-821Ramka Carat ABB 1721-811Ramka Carat ABB 1722-823-101Ramka Carat ABB 1722-825Ramka Carat ABB 1722-826-101Ramka Carat ABB 1722-860Ramka Carat ABB 1723-811Ramka Carat ABB 1723-821
Ramka Carat ABB 1721-811
Ramka Carat ABB 1723-823-101
Ramka Carat ABB 1723-825
Ramka Carat ABB 1723-826-101
Ramka Carat ABB 1723-860
Ramka Carat ABB 1724-811
Ramka Carat ABB 1724-821
Ramka Carat ABB 1721-821
Ramka Carat ABB 1721-823-101
Ramka Carat ABB 1721-825
Ramka Carat ABB 1721-826-101
Ramka Carat ABB 1721-860
Ramka Carat ABB 1722-811
Ramka Carat ABB 1722-821
Ramka Carat ABB 1721-811
Ramka Carat ABB 1722-823-101
Ramka Carat ABB 1722-825
Ramka Carat ABB 1722-826-101
Ramka Carat ABB 1722-860
Ramka Carat ABB 1723-811
Ramka Carat ABB 1723-821
Super promocja

Ramka Carat ABB

Czas wysyłki:do 21 dni roboczych

Numer katalogowy:1721-811

Kod EAN:4011395157015

Stan produktu:Nowy

Wybierz:

Rodzaj ramki
Kolor ramki

Cena brutto: 180,98 zł

Cena netto: 147,14 zł

Cena poprzednia: 201,09 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Ramka Carat ABB.

Ramka 1,2,3,4-krotna z serii carat do montażu pionowego i poziomego, dostępna w kolorach:
- szkło białe,
- brąz,
- złoty (pozłacane 24-karatowym złotem),
- szkło czarne,
- chrom,
- stal szlachetna.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Produkty powiązane
Pozostałe produkty z kategorii
Klawisz wyłącznika pojedynczego z podświetleniem Carat ABB 1788-84
33,74 zł30,37 zł brutto24,69 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Przycisk 1 biegunowy ABB 2020 USGL-500
73,39 zł66,05 zł brutto53,70 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Puszka podtynkowa do muru ABB 3040
11,29 zł10,16 zł brutto8,26 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Wyłącznik kołyskowy 2-biegunowy ABB 2000/2 US-500
70,06 zł63,05 zł brutto51,26 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Pokrywa do regulatora temperatury ABB 1795 HK-83
43,33 zł39,00 zł brutto31,70 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Regulator temperatury ABB 1095 UF-507
560,24 zł504,22 zł brutto409,93 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Pierścień pośredni Carat/Solo/Future linear/Busch-axcent ABB 1747 SI-84
39,21 zł35,29 zł brutto28,69 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Regulator temperatury ze stykiem zmiennym ABB 1097 U-500
504,76 zł454,28 zł brutto369,34 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Pokrywa do gniazda pojedynczego UAE Busch-axcent ABB 1803-84-500
46,49 zł41,84 zł brutto34,02 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o najlepszych cenach oraz akcjach specjalnych.  

  • ABB
  • ABEX
  • BERKER
  • EVOLINE
  • FONTINI
  • GIRA
  • KANLUX
  • KARLIK
  • KOS
  • LEGRAND
  • OSPEL
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • SIMON
  • VIKO BY PANASONIC
  • ZAMEL
EG System Sp. z o.o. Sp. k.EG System
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu