Strona główna » GIRA » Puszka natynkowa Gira Studio AP
Puszka natynkowa Gira Studio 00610531Puszka natynkowa Gira Studio 00610551Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0011055Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0011053Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0017055Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0017053Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0008055Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0008053Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0013055Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0013053
Puszka natynkowa Gira Studio 00610531
Puszka natynkowa Gira Studio 00610551
Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0011055
Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0011053
Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0017055
Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0017053
Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0008055
Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0008053
Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0013055
Puszka natynkowa Gira Studio - adapter 0013053
Super promocja

Puszka natynkowa Gira Studio AP

Czas wysyłki:do 2-3 dni roboczych

Numer katalogowy:0008053

Kod EAN:4010337045915

Stan produktu:Nowy

Wybierz:

Kolor
Rodzaj

Cena brutto: 15,03 zł

Cena netto: 12,22 zł

Cena poprzednia: 18,79 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Puszka natynkowa Gira Studio


Podstawą nowej serii stylistycznej Gira Studio jest kontrast: okrągłych i kaniastych kształtów oraz białego i czarnego kolorów. Ramki z tej serii wyprodukowane z wysokiej jakości szkła idealnie się dopasowują do modnych wnętrz i są dostępne w wersji podtynkowej do stworzenia ekskluzywnej przestrzeni wewnątrz mieszkania.
Nowe ramki i puszki są przystosowane do montażu urządzeń podtynkowych z serii Gira System 55.
Przedstawiona puszka natynkowa posiada możliwość stworzenia eleganckiego przejścia pomiędzy puszką a kanałem kablowym bądź rurą dzięk specjalnym adapterom.

Do wyboru dostępne kolory:
- biały z połyskiem,
- czarny z połykiem.

Do wyboru dostępne opcje:
- obudowa natynkowa,
- łącznik do obudowy,
- adapter dławika kablowego 1x do kanału 15 x 15 mm,
- adapter dławika kablowego 1x do kanału 20 x 30 mm,
- adapter dławika kablowego 1x do rury Ø 20 mm.

Wymiary obudowy natynkowej:
- średnica: 130 mm,
- głębokość: 51,6 mm.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Produkty powiązane
Pozostałe produkty z kategorii
Przycisk świecznikowy Gira 012500
105,62 zł84,50 zł brutto68,70 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Wyłącznik schodowy Gira 011600
113,19 zł90,55 zł brutto73,62 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Przycisk podwójny schodowy Gira 015500
122,15 zł97,72 zł brutto79,45 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Pokrywa gniazda RTV - SAT Stal szlachetna Gira 0869600
74,05 zł59,24 zł brutto48,16 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Klawisz wyłącznika pojedynczego z podświetleniem Stal szlachetna Gira 0290600
71,97 zł57,58 zł brutto46,81 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Wyłącznik 1 biegunowy TX_44 Gira 013666
181,29 zł brutto147,39 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Przycisk 1 biegunowy Gira 015200
74,81 zł59,85 zł brutto48,66 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Gniazdo Schuko Stal szlachetna Gira 0188600
93,42 zł74,74 zł brutto60,76 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Wyłącznik podwójny schodowy Gira 012803
176,09 zł140,87 zł brutto114,53 zł netto
Dodaj do schowka
szt.WYBIERZ
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o najlepszych cenach oraz akcjach specjalnych.  

  • ABB
  • ABEX
  • BERKER
  • EVOLINE
  • FONTINI
  • GIRA
  • KANLUX
  • KARLIK
  • KOS
  • LEGRAND
  • OSPEL
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • SIMON
  • VIKO BY PANASONIC
  • ZAMEL
EG System Sp. z o.o. Sp. k.EG System
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu